Canteen Burger

Canteen Burger, el yapımı burger çeşitleri, vejeteryan burgeri, gurme sosis, hot dog çeşitleri, salata ve sandviç çeşitleri ile dikkat çekiyor.
Peki Canteen Burger’i farklı kılan ne? Öncelikle tadacağınız lezzette yani burger çeşitlerinde; el yapımı burger köftesi kullanılıyor. Kullanılan et, Balıkesir Gönen’den temin ediliyor ve burger köftesi özel bir reçete ile hazırlanıyor. Burger ekmeği günlük olarak üretiliyor. Tüm bu birleşim sayesinde Canteen Datça, özellikle burger, hot dog ve kıvırcık patates gibi farklı lezzetleri tatmak isteyen Datça sakinleri ve misafirleri için kesinlikle uğranılması gereken mekanlardan biri olmayı hak ediyor.
Datça merkezden limana doğru ilerlerken camiyi geçince hemen solunuzda kalan bu şık ve güzel mekan, eminiz ki gezerken gözünüze takılacaktır. Son bir bilgi daha verelim. İşletmenin paket servis hizmeti de var. Ana sayfadaki Paket Servisi bölümünden menüyü inceleyip sipariş de verebilirsiniz.

Adres: İskele Mah. Atatürk Cad. No:69/A Datça Muğla

Telefon: 0533 667 00 72

Facebook: https://www.facebook.com/canteenburger/

Yorum yapmak ister misiniz?

Your email address will not be published.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Hot News

post-image
Haber

Datça 3,7 ile sallandı

Datça’da Richter ölçeğine göre 3,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) verilerine göre, Datça’nın...
Devamı...
banner5a - Datça yürüyüş ve gezi rehberi