rundatca - RunDatça, koşmaya çağırıyor!

RunDatça, koşmaya çağırıyor!

Bu yıl üçüncü kez düzenlenecek RunDatça Koşusu, hem profesyonel hem amatör koşuculara muhteşem Datça doğası ve ikliminde koşu deneyimi yaşatacak. Datça yarımadası gerek iklim koşulları gerek doğal güzellikleri, flora ve faunası ile başta doğa sporları olmak üzere pek çok spor dalına uygun koşullara sahip bir belde.

Eş zamanlı 3 farklı mesafe ve halk koşusu
RunDatça, 14 Nisan 2019 Pazar günü 3 farklı mesafede gerçekleşecek (21K, 10K, 5K). Katılan sporcular, farklı yaş kategorilerinde dağıtılacak ödülleri kazanma şansı elde edecekler. 21K ve 10K kategorilerinde, genel klasmana ek olarak yaş kategorilerinde de derecelendirme yapılacak. Parkur, Datça’nın muhteşem doğasını kapsadığı gibi, Datça’nın merkezini de içerisine alıyor.

Çocukları da unutmadık! Geçtiğimiz yıl büyük bir ilgi ile karşılanan RunDatça Junior’a bu yıl daha da fazla katılım bekliyoruz. 6-15 yaş arası tüm çocukları RunDatça Junior etkinliğinde kısa mesafe koşmaya bekliyoruz!

Yarışa ek olarak, Cumartesi ve Pazar günleri etkinlik alanı oluşturulacak ve bu etkinlik alanı hem sponsor etkinlikleri, hem de düzenlenecek yan etkinlikler ile eğlenceli ve ilgi çekici bir hale dönüştürülecek.

Pazar akşamı, yarış sonrası ses getirecek bir parti ile hep birlikte eğleneceğiz!

Yorum yapmak ister misiniz?

Your email address will not be published.

Şunlar da hoşunuza gidebilir